Wyjaśniamy wątpliwości

tel: 579643623

twoja zwykła strona www

Co otrzymasz jeśli zajmiemy się zbudowaniem Twojej strony internetowej?

Zwykła strona www to projekt, który powstał z myślą o wszystkich wyjątkowo zapracowanych osobach, firmach, które chciałyby posiadać swoje miejsce w internetowym, wirtualnym świecie.

Jest dzisiaj ważne, aby można było sprawdzić on-line czym zajmuje się przedsiębiorca, przeczytać kilka informacji dotyczących biznesu.

Zrobimy więc stronę internetową wraz z kilkoma udogodnieniami. Zajmiemy się również kupnem domeny, wykupieniem hostingu, utworzeniem wizytówki w Google Moja Firma. 

N

Proste informacje

N

Szybka realizacja zamówienia

N

Zwykła, prosta i ładna strona internetowa

N

Czytelna strona www

N

Fachowe doradztwo

N

Opieka graficzna

N

Zwykła i czytelna umowa do zawarcia o wykonanie strony internetowej

N

Transparentność działań

N

Łatwy język komunikowania się

N

Wysoka jakość

N

Żadnych niespodzianek!

N

Opieka nad stroną internetową

Ceny domen www

Rynek związany ze stronami internetowymi to bardzo duża ilość propozycji od firm działających w Polsce ale i na całym świecie.

Domenę – czyli nazwę Twojej strony internetowej można kupić u wielu „sprzedawców” – firm rejestujących. Aby domena pozostała do Twojej dyspozycji należy ją co roku wykupić.

Często, w pierwszym roku firmy rejestrujące oferują promocyjną cenę za domenę – nawet już od 1 zł za cały rok. Przy czym w kolejnym roku cena zazwyczaj ulega zmianie i zależy od wybranej końcówki krajowej (.pl, edu, .waw itp.) czy globanej (.eu, .com, itp.)

Jeśli jesteś zainteresowany pogłębieniem tematu zapraszamy do zapoznania się z cennikiem domen u naszego ulubionego, zaufanego rejestratora i hostingodawcy – zenbox.pl

na czarnej klawiaturze ułożone kolorowe klocki z napisanymi na nich nazwami domen .org, .info, .gov, .net

Ceny hostingu
(e-działki pod stronę www)

Super, jeśli Twoja strona na wykupionej wirtualnej działce wink będzie bezpieczna, działała szybko, będą robione kopie zapasowe, ze świetnym działem obsługi klienta.

Wybierając konto hostingowe nie kierujemy się popularnością czy rozpoznawalnością danej firmy hostingowej. Ważna jest cena, przyjazność dla Klienta, transparentność informacyjna.

W pierwszym roku działania możemy otrzymać często bardzo atrakcyjne oferty. Ważna jest cena i obsługa w kolejnych latach. Nie dajmy się zaskoczyć więc promocyjną ceną hostingu za 1 zł w pierwszym roku a w kolejnych latach budzącą wątpliwości wysoką kwotą.

Po sprawdzeniu przez nas tego działu ponownie wybieramy zenbox.pl

Dla zainteresowanych pogłębieniem tematu – jasne informacje otrzymasz klikając na powyższy link.

„Początkowa, kusząca cena promocyjna za hosting, za przysłowiową złotówkę, może okazać się marketingową pułapką narażającą na absurdalnie wysokie i niezrozumiałe koszty w kolejnych latach.”

Certyfikat SSL – zawikłana technologia?

Certyfikat SSL został stworzony po to, aby ochraniać przesyłanie poufnych informacji związanych z Twoją stroną www (np. dane klientów w sklepie internetowym).

Jest przyjęty globalnie przez wyszukiwarki internetowe (zwłaszcza Google), jako program do przesyłania przez sieć informacji w sposób zaszyfrowany. Posiadając certyfikat SSL dajesz znać, że poważnie traktujesz bezpieczeństwo odwiedzających Cię na stronie użytkowników.

Firmy hostingowe oferują często przy wykupieniu hostingu u nich bezpłatny certyfikat SSL, który w podstawowy sposób zabezpieczy stronę. Taki jednak nie jest objęty żadną gwarancją wystawcy i jest anonimowy.

Można też wykupić certyfikat SSL komercyjny – z gwarancją i z podpisem cyfrowym dla Twojej domeny w cenie od 79,99 zł brutto rocznie.

Certyfikat SSL należy odnawiać co 12 miesięcy.

zielona kartka z napisem SSL

Od czego zależy coroczna opłata za widoczność Twojej strony internetowej?

Kiedy decydujesz się na posiadanie strony internetowej w pierwszej kolejności płacisz za domenę, hosting, płacisz za certyfikat SSL.

Na 1 rok.

I podczas tych zakupów firmy działające w branży starają się pozyskać Ciebie jako swojego Klienta wszelkimi atrakcyjnymi zniżkami, promocjami, bonusami. Dlatego warto sprawdzić jakie ceny będą w kolejnych latach. 

Cena za coroczne odnowienie np. hostingu (czyli tego kawałeczka komputera – serwera na którym jest miejsce na Twoją stronę) może mocno zaskoczyć.

I jak to często bywa – nie do końca będzie wiadomo, za co płacisz na rok 1500 zł netto zamiast np. 400 zł brutto …

 

Działając z nami będziesz miał pewność tego, za co płacisz. Bo działamy na Twoją korzyść!

Po zakończonej budowie strony internetowej warto postawić na jej stałą prawidłową funkcjonalność.

 

Możemy w tym zakresie krótko Cię przeszkolić bądź proponujemy naszą usługę. Na czym polega?

W ramach współpracy będziemy weryfikować działanie strony, czyścić i aktualizować – jeśli będzie taka potrzeba. Drobne zmiany na stronie? Inne zdjęcie? Dodanie krótkiej informacji?

W cenie 100 zł netto/miesiąc oferujemy 1 godzinę w miesiącu naszej pracy na Twojej zwykłej stronie www.

Potrzebujesz więcej informacji? Zapraszamy do kontaktu.

FAQ – czyli najczęściej zadawane pytania

Czy zapłacę coś więcej niż 1600 zł netto za stronę?

Nie.

Nie będzie nic więcej jeśli Twoja strona internetowa będzie zawierała 3 zakładki i będziemy działać według założeń z umowy. W ramach tej ceny robimy również Twoją wizytówkę w Google Moja Firma.

Jeśli potrzebujesz większej strony – zapraszamy do kontaktu po wycenę indywidualną.

Czy wykupiona domena będzie na moją firmę?

Tak.

W ramach współpracy pomagamy, abyś ty miał czas na swoją działalność. Wykupujemy na dane Twojej firmy domenę, hosting, SSL, wysyłamy proformy do opłacenia a następnie faktury, w ramach Twoich zakupów.

Co to jest szablon DIVI i dlaczego akurat ten?

Jesteśmy agencją marketingową, która ma wykupioną licencję na korzystanie z tych szablonów. Wchodząc z nami we współpracę szablon, na którym tworzymy Twoją stronę internetową otrzymujesz od nas w ramach umówionej ceny 1600 zł netto.

DIVI są wyjątkowo profesjonalne, to jedne z najczęściej używanych przez agencje szablonów dla WordPress. 

Otrzymujemy również w ramach licencji wsparcie techniczne, korzystamy z wielu udogodnień, bonusów, którymi chętnie dzielimy się z naszymi Klientami.

Czy otrzymam od Was fakturę?

Tak.

Bez najmniejszego problemu wystawiamy fakturę w ramach naszych rozliczeń. Jesteśmy działającą, zarejestrowaną firmą, można sprawdzić nas np. TUTAJ